O nás

Velmi nás těší Váš zájem dozvědět se v pár řádcích o nás a našem ubytování.

S radostí nabízí naše rodina v Červené Vodě pronájem objektů již od roku 2012. Služby a vybavení stále vylepšujeme, a to na základě přání našich klientů před příjezdem, v průběhu pobytu či recenzí na internetu. Zakládáme si na individuálním, vstřícném a poctivém přístupu od prvního kontaktu klientů s námi. Vaše spokojenost je naší prioritou – před rezervací Vám rádi poskytneme maximum informací o ubytování a okolních aktivitách, abychom se vzájemně ujistili, že jste našli to pravé.

Vzhledem ke klidnému okolí, kde jsou objekty umístěny, se již od začátku zaměřujeme na pobyty rodin s dětmi, které hledají vhodné místo pro sportovně – relaxační dovolenou. Právě k tomu jsou oba objekty precizně vybaveny.

S výstavbou Chaty Zlatý Dub jsme začali v roce 2009, a zkolaudovat stavbu se podařilo v roce 2012. V  tom samém roce jsme ubytovali první klienty, kteří k nám od té doby jezdí pravidelně každou zimní sezónu.

Na základě bohatých zkušeností pronájmu chaty, jsme v roce 2016 dokončili a poprvé nabídli k rekreačním účelům náš druhý nadstandardně vybavený objekt pro náročnou klientelu Rezidenci Bílou Perlu.

Oba dva objekty jsou od roku 2019 certifikovány jako čtyřhvězdičkové ubytování v soukromí (****First class), a to agenturou Svazvta pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj.

Pokud se Vám naše nabídka líbí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi připravíme vše tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky Vám přejí Patkolóvi.